La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

9

Odejście Dembele jutro ucieszyłoby mnie jak mało co w tym okienku. Gość, który przez kontuzje rozgrał w naszych barwach 30% wszystkich minut. Który w każdym sezonie rozgrywał dobrych meczów mniej niż ma palców jedna ręką. Jeździec bez głowy, który pierdyliard razy pokazał jak nieprofesjonalnie się potrafi zachowywać. Jedną akcją na 5 spotkań zakłada ludziom różowe okulary. Niech idzie. Ja już rok temu liczyłem na to, że pozbędziemy się tego problemu.

Najlepiej jednak byłoby przeciągnąć to do jutra. Wydoić jak się da PSG i żeby Sissoko z Komarem dostali jak najmniej.

Ruszyć po Bernardo, który rzeczywiście od zawsze marzył o grze dla nas, albo postawić na Abde i tyle.

0

@Eto'o9 R10 Abde to nie ta para kaloszy.

1

@Kubsoleon Dembele to gips i protezy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?