La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

14

Zastanawiam się czy nie założyć sobie na Twitterze jakiegoś konta typu [Francesco Milano] i będę sobie wrzucał w tłumacza Google posty:

"Dembele właśnie został zauważony, gdy przechodził obok sklepu z artykułami biurowymi. Pewne źródła informują, że do kieszeni na koszuli miał mieć przypięty długopis, którego wcześniej nie miał. Podpis kwestią minut."[Francesco Milano]

"Dembele era appena stato visto passare davanti a un negozio di forniture per ufficio. Alcune fonti dicono che avrebbe dovuto avere una penna appuntata al taschino della camicia, cosa che prima non aveva. Firma in pochi minuti." [Francesco Milano]

Ciekawe ile osób łyknie tego Tiera.

7

@MesQueUnClub_87 I zaraz repost na la bambie (tier 1)

4

@MesQueUnClub_87 A to już przypadkiem nie ma takiego konta? Chodzi mi o "Barcainfo" jeśli dobrze pamiętam nazwę xD

3

@hayek Nie, to jest cebulowe konto polskie i zagraniczni konsumenci z tego nie korzystają. To musi być coś co brzmi prestiżowo i sugeruje obcowanie z rzetelnym europejskim dziennikarstwem.

1

@MesQueUnClub_87 musisz dodać też emotki typu czerwona kropka, dym, tier1 itp

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?