La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

1

200 tysięcy złotych za drużynowe Mistrzostwo Świata + 100 tysięcy złotych premii od Polskiego Związku Motorowego dla Bartka Zmarzlika, Maćka Janowskiego, Patryka Dudka, Dominika Kubery i Janusza Kołodzieja. Jest to oczywiście kasa do podziału, uważacie że to jest za mało czy za dużo?
Dodam że zawodnicy zarabiają w klubach od 10 tysięcy za punkt myślę że nawet do 15 tysięcy za punkt. Topowi żużlowcy w polskiej lidze robią tych punktów 180+
Dodam że żużlowcy z własnej kasy muszą opłacić swój team, z własnej kasy muszą zmontować motor, płacą za tunerów. W sezonie tych motorów trzeba mieć koło 5.
Ogólnie jak się to wszystko policzyć to jest duża kasa ale trzeba brać pod uwagę koszty żeby na TOPIE być.

0

@Criss18Barca są jeszcze sponsorzy i tam też swoje dostają.
Źle nie mają, oczywiście Ci czołowi.

1

@Criss18Barca patrząc ile wydają na sprzęt i ludzi wokół siebie to śmieszne pieniądze. Ale niestety żużel jest mało popularnym sportem

0

@Criss18Barca Ostatnio oglądałem wywiad z Janowskim. Powiedział że bardzo solidny zawodnik, nie najlepszy jest w stanie zarobić 1,5 mln w rok bez sponsoringu. Oczywiście z tej kasy musi pokryć wszystkie wydatki.

0

@Criss18Barca szczerze mówiąc myślałem że żużlowcy mniej zarabiaja:D

1

@Pawci023x Taki Zmarzlik myślę że 10 baniek wyciąga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?