- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 871 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 871 Culés
2
Info mundo, że Dembele wybrał PSG dla projektu sportowego tak jest dla mnie samo wiarygodne jak 50 innych, które się pojawiły przez te 2 dni i ma tylko grzac ludzi natomiast dziwi mnie, że jest z tego taka szydera bo biorąc pod uwagę, że w ostatnich kilku sezonach PSG mogło wypadać słabo, a i tak miało lepsze wyniki od nas czyli na ten moment są zwyczajnie sportowo lepsi. Jak porównywamy sferę organizacyjna to zarówno u nas jak i u nich jest bajzel, układy i wiele nieprzemyślanych decyzji, a różnią się od nas tutaj tylko tym, że maja znacznie więcej pieniędzy. Serio co czyni nasz projekt sportowy lepszym? Pytam poważnie.
1
@ViscaelBarca2007 Lepsza liga, rywalizacja z Realem, marketingowo top jesteśmy, lepsi zawodnicy itd.
0
@Bagsik88 Ale ja pytam przede wszystkim o projekt sportowy, a nie marketing itd choć i tutaj PSG bardzo urosło przez ostatnie lata. Oczywiście gramy tez w lepszej lidze i jesteśmy historycznie dużo lepszym zespołem natomiast oni są w stanie więcej płacić zawodnikom i maja lepsze wyniki sportowe co moim zdaniem będzie miało większe znaczenie. Lepsi zawodnicy? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Dlaczego w takim razie od 3 lat osiągamy dużo gorsze od nich wyniki w Europie? Serio. Zachowajmy chociaż trochę obiektywizmu.
1
@ViscaelBarca2007 Po pierwsze marketing to nie tylko dochody klubu, po drugie zyskało PSG bo był Leo, a i tak są za nami w przypadku dochodów.
Zapytałeś w czym jesteśmy lepsi to podałem ligę.
Jakie te wyniki? To Barcelona wygrała LL i SPH. PSG wygrało ligę. W Europie my odpadliśmy w grupie LM , PSG odpadło w 1/8 LM. Poprzedni sezon czyli 21/22 to my w lidze byliśmy 2, a oni 1. W LM znowu w grupie odpadamy, a oni w 1/8. W 20/21 jesteśmy 3 w lidze, oni 2. W LM my 1/8, a oni 1/2. Sumując wszystko to kto ma lepsze wyniki?
Lepsi zawodnicy bo lepsze wyniki, w ZP my też wyżej, golden boy my dostaliśmy.
Trochę obiektywizmu.
0
@Bagsik88 ostatnie trzy sezony w europejskich pucharach:
-Barcelona: 1/8 LM, 1/4 LE, 1/16 LE
-PSG: 1/2LM, 1/8LM, 1/8 LM
I tak naprawdę to powinno wystarczyć, ale pójdźmy dalej skoro już o tym wspomniałeś.
Trofea w ostatnich trzech sezonach:
Barcelona: 3(La liga, Puchar Hiszpanii, Superpuchar)
PSG: 5(Liga x2, Puchar Francji, Superpuchar x2)
Naprawdę mamy lepsze wyniki? Tak naprawdę porównanie w europejskich pucharach powinno zakończyć ta dyskusje bo mój wątek dotyczył PROJEKTU SPORTOWEGO.
To akurat jest mało istotne, ale skoro już się tym sugerujesz to w ostatnich latach PSG tez miało więcej zawodników w pierwszej 30 ZP oraz ich zawodnicy byli wyżej notowani, a Golden Boya nawet nie skomentuje.
1
@ViscaelBarca2007 No teraz weźmy pod uwagę wartość tych lig i pucharów w kraju i ja podałem same ligi i LM. W Europie mają lepsze wyniki, ale nie jakoś bardzo. A czemu 3 lata? Bo pasuje do narracji?
To podaj przykłady tych miejsc.
0
@Bagsik88 nie zgodzę się, że byli tylko trochę lepsi w europejskich pucharach. Różnica finansowa oraz wizerunkowa pomiędzy nawet odpadnięciem w 1/8 LM, a pierwszych rundach LE jest ogromna.
1
@ViscaelBarca2007 Przecież graliśmy w LM, a nie w ogóle.
0
@Bagsik88 ok, myślałem, że to jasne, ale w takim razie powtórzę to samo tylko wyrażę się bardziej precyzyjnie. Różnica finansowa i wizerunkowa pomiędzy odpadnięciem w 1/8 LM, a pierwszych rundach fazy pucharowej LE jest ogromna.
1
@ViscaelBarca2007 Jeszcze raz i wyraźnie... odpadamy w grupie LM, a oni w 1/8. No kolosalna różnica.
0
@Bagsik88 jeśli nie widzisz tutaj różnicy to sorry, ale nie mamy o czym rozmawiać.
1
@ViscaelBarca2007 Gdzie napisałem, że nie ma różnicy? Nie zgadzam się z tekstem "ogromna".