La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

0

Kiedy sie skonczą czasy, że cały czas będziemy sprzedawać za grosze i też kupować na horom curke? Ktoś zna strukture naszego budżetu, zoobowiązań itp ?

1

@mientusek1407 Wyśle Ci wszystko w PDF-ie. Daj tylko maila.

2

@mientusek1407 skończy sie jak wyprostujemy nasza sytuacje z FFP. A nnie wyprostujemy jej kupujac Silve w 36 ratach za 80 baniek. Wiec sie nei skonczy za rok bedziemy wypychac znowu kogos i dostaniemy jałmużne.

0

@tbas
Czyli co ty byś zaproponował? Nie kupować nikogo ?

0

@bartekvisca
AIRDROPEM WYŚLIJ

0

@mientusek1407 Cancelo na PO, ewentualnie ten młodziak za 15 baniek. Koniec, chyba ze kogoś można wypozyczyc. Ale na pewno nie ładowałbym 80 baniek w Silve, bo nigdy sie na rynku nie wyprostujemy

0

@tbas ja mysle ze Silva przejdzie za okolo 60 i to w 3 ratach gdzies

0

@mientusek1407 za 60 to Ferran przyszedł, nawet nie masz co marzyć o takiej kwocie

0

@tbas
Silva ma rok kontraktu.

0

@mientusek1407 dwa lata

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?