- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
65
Z cyklu przewidywania, które bardzo źle się zestarzały
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/363388997_977839143533982_5432000859843697383_n.jpg?_nc_cat=1&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7dvSpTH2eywAX_d--ZZ&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AfAay1r-R2POZMTUZb6vqwcBCB8CZbNutuoqEB_65f66Ug&oe=64D5E982
7
@macio_944 Na pewno ekspert z La Rambli xD
3
@macio_944 Eksperci z La bamby be like
3
@AlexDark00 do takiego madryciaka jak np. @JohnA pasuje idealnie
4
@macio_944 Kagawa takim talentem jest
2
@mekston Ja znam Lewandowskiego dobrze
6
@macio_944 Zabrakło tylko "Kagawa takim supertalentem jest, Lewandowski nie" XD
0
@macio_944 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11594582#comment-11594582
ty macior cos o przewidywaniach piszesz? hahahah xDD
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@macio_944
https://foto-hosting.pl/img/24/67/7b/24677bdaa99f84646adaf0b4d97d6ecf75b3dd21.jpeg
Biedaczek... Klasycznie zaorany. Standard XD
1
@Kapitan hawk Pamiętam właśnie jego skrajnie głupie komentarze podczas MŚ i jak hasał swego malutkiego źrebaka po porażce Argentyny z Arabią. Właściwie jest jednym ze współautorów sarkastycznego powiedzenia "Ale drużyna X to już na pewno pokona Argentynę", bo jego komentarze praktycznie non stop były nacechowane niechęcią do tej drużyny i skrajnie głupimi przewidywaniami. Dodajmy do tego jeszcze, że jakiś czas temu napisał coś w stylu "Varcelona", czy coś takiego (po prostu bardzo prymitywnie napisał nazwę klubu by tylko obrazić" i wychodzi nam użytkownik skrajny, pozbawiony taktu, inteligencji, z ogromnym kijem w tyłku. Cały @JohnA, który po MŚ dla Argentyny magicznie przestał pisać. Z niecierpliwością czekam na sezon by kolejny raz poczytać te bzdury. @Kapitan hawk będziesz mieć pełne ręce roboty coś czuje :D
1
@macio_944
Niech to będzie puentą:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12605534#comment-12605534
Zamykam dyskusję :D