La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

0

Jak patrzę jak Messi gra w tym MLSie jak mu zależy na jakims tam trofeum w Ameryce, jak bierze na siebie każdą akcję i ratuje ich w końcówkach meczów przy 36 stopniach temperatury powietrza to się zastanawiam tylko z której strony on jest wypalony albo chciał uniknąć bycia pod presją. Obie te rzeczy obalił już w każdym swoim meczu który już tam zagrał a tym bardziej w tym dzisiaj w nocy. Przy takiej temperaturze chłop w końcówce próbuje sam im wygrać mecz i jest wszędzie w ataku to chyba fizycznie też jest dobrze. Niby fajnie że Leo sobie dobrze radzi ale to jest wyraźnie za wcześnie na granie w takiej lidze a jego argumenty które podał w wywiadzie nie mają żadnego przełożenia na to co widzi się na boisku

2

@GeraltzKatalonii Nic w wywiadzie nie mówił, że jest wypalony. Mówił, że ma dość presji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?