- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1102 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1102 Culés
1
Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jak to jest, że Messi ledwo przyszedł do Miami, już ma na koncie takie 2 rzuty wolne, że zbieramy szczęki z murawy.
A w PSG wolne wykonywał jak na niego fatalnie. O co tu chodzi z tymi wolnymi w Paryżu?
Ja mam niejasne przekonanie, że Leo w Paryżu nie czuł się dobrze, a wręcz grał jak za karę. Tam ewidentnie nie eksponowano jego atutów, był traktowany jak jeden z wielu zawodników i to mu kompletnie nie służyło a jeszcze pewnie nieco zniechęcało. Bo jak możliwa jest tak 2-letnia zapaść z wolnymi?
W Miami widzę Leo jak z Argentyny Scaloniego i Barcy z najlepszych lat. Leo jest szczęśliwy, gra pierwsze skrzypce i to wszystkim służy. No i wolne wpadają.
2
@Comentateiro cały czas powtarzałem, że to nie jest Messi z Barcelony, ale to nie oznacza, że coś stracił. Nie chodziło też o aklimatyzację. Widać było, że dla Argentyny gra całkiem inaczej. Potwierdza się to, że za PSG nikt nie będzie umierał i tyle.
3
@Comentateiro Sam powiedział, że nie czuł się dobrze w Paryżu.
3
@Comentateiro Ale to było po nim widać przez cały pobyt w tym klubie, że czuł się tam jak 5 koło u wozu. Wiedziałem, że nie przedłuży kontraktu z nimi. Teraz ma czysty umysł i jest wyluzowany. Kibice się tam cieszą każdym jego dotknięciem piłki, a nie buczą jak ta dzicz z Francji, więc może się skupić wyłącznie na tym co kocha, czyli beztroskiej grze w piłeczkę. To dopiero początek tego co on tam będzie wyprawiał z tą ligą.
4
@Comentateiro w Ameryce wszystko jest większe, bramki również
4
@Comentateiro w PSG tragicznie nie wykonywał. Wiele razy nabijał obramowanie wiec tez czasami odrobine farta brakowało
2
@Comentateiro Messi w PSG strzelił przez 2 lata 2 gole z rzutów wolnych. Fakt, że też parę razy obijał spojenia, więc tragicznie to bez przesady ale jednak jest różnica. Też pierwszy sezon w PSG był naprawdę trudny dla Leo - też z wielu innych wzgledów, aklimatyzacja to jedno, ale i kontuzje i późne zaczęcie presezonu i nakładające się mecze eliminacji do MŚ - nie pomogły.
Tragicznie to w Barcelonie wolne były wykonywane po odejściu Leo.
Messi w Interze - 4 mecze i 2 gole z wolnych