- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
6
???? | Xavi nie chce Neymara. Nie z powodów sportowych, ale dlatego, że zarządzanie szatnią byłoby skomplikowane. Xavi uważa drużynę za rodzinę. Neymar jest wykluczony przez Xaviego.
ℹ️ Javi Miguel
Brawo Denzel. Ściągnijmy Felixa i narzekajmy, że gramy kolejny sezon bez skrzydłowych.
Do tego dołączmy Roberto,Alonso,Garcie w których widzi zawodników na miarę Barcelony..
3
@VeB 1899
Neymar do grudnia i potem radźta sobie sami. Niech wygrzebią drobne i serio sie biją o tego Silve, a oni każdym sie interesują ale nie robia żadnego ruchu. Jesteśmy impotentami na rynku i taka jest prawda.
1
@VeB 1899 No i brawo, szanuję
0
@VeB 1899 , bawi mnie, że wszystkie te wpisy dziennikarzy mogą sprawić żeby czepiać się Xaviego XD skąd w ogóle wiesz, że to prawda i Xavi naprawdę tak myśli?
2
@mientusek1407 Neymar do grudnia zrobił by więcej niż nasi „skrzydłowi” przez cały sezon. W Barcelonie nie był tak czesto kontuzjowany jak we Francji. Trzeba dodać, że liga Francuska to liga farmerów gdzie jest o wiele więcej brzydkich zagrań, a kontuzje Neymara w większości wynikały z agresywnego wejścia przeciwnika, a nie mięśniówki które cały czas łapie Dembele. To taka różnica
2
@VeB 1899
Ale bzdury napisałeś. Typowi już sie nie chce wysilać w zawodowej piłce, a zdrowie już też nie dopisuje. Nie dla Neymara.
0
@VeB 1899 Na jakiej pozycji grał Neymar w poprzednim sezonie w PSG oraz w kadrze Brazylii?
0
@Kubsoleon lewe skrzydło, lub podwieszony pod napastnika.
@mientusek1407 jakby mu się nie chciało wysilać uciekł by do Arabii lub MLS. To co napisałaś nie zmienia faktu, że byłby naszym najlepszym zawodnikiem w ofensywie. Widziałem jego ostatni sparing, od razu po długiej kontuzji. Takiego meczu w poprzednim sezonie nikt w Barcelonie z przodu nie zagrał.
0
@VeB 1899 To jego granie na skrzydle to tylko dla pokazywania składów przez realizatora meczu. Tak samo jak Messi.
0
@Kubsoleon W Barcelonie grał skrzydłowego ustawionego w dużej mierze przy lini. Myślisz, ze to by się zmieniło teraz gdy nie mamy kim grać na skrzydle? Prosty przykład ile mieliśmy karnych w tych sezonie ? Trudno o to, nie mając zawodnika który potrafi dryblować, co czesto kończy się faulem.
0
@VeB 1899 „W Barcelonie grał na skrzydle”. Wiesz kiedy grał w Barcelonie? 6 lat temu. Piłkarze tak jak i kluby też ewoluują. Neymar to już nie jest skrzydłowy, w takim wieku jest naturalne, że traci się szybkość w mijaniu na obieg obrońców i szuka się nowej pozycji dla siebie. Tak zrobił Messi swego czasu, tak teraz robi Neymar.