- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1354 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1354 Culés
8
Kessie uważa że Barca go zdradziła i sprowadziła rok temu tylko po to żeby na nim zarobić. Lubiłem Kessiego ale bez przesady z tą tezą. Kessie po prostu nie pasował do Barcelony. Samemu piłkarzowi ciężko jest to zrozumieć ale tak jest. Barca zrobiła się takim ciepłym zakątkiem dla piłkarzy że co by się nie działo to wszyscy zostają i dokupujemy następnych a tak nie powinno być. Jest mnóstwo klubów co po roku jakiegoś zawodnika oddaje bo nie przypasował się do zespołu. Zawsze jak ktoś z Barcy odchodzi to później krytykuje klub.
1
@Emhyr kiedy to prawda . Tak samo widzę ten ruch .
1
@Emhyr, jedyne co mu pozostało to krytyka klubu, niech szuka szczęścia gdzie indziej. Trzeba mu życzyć jak najlepiej, bo strzelił bramkę Realowi, a jak ktoś strzela bramkę Madrytciokom to ma plusa
7
@Barca1922 Ja tak nie widzę. Christensen się sprawdził i zostaje też przyszedł za darmo.
0
@Emhyr a masz zastępstwo za christiansena ? Myślę że został sprowadzony w tym samym celu ale zagrał sezon życia . Kessie od początku nie miał prawa bytu w Barcelonie bo niby kogo ma wygryzsc ?
0
@Barca1922 Kounde niewidzialny? Jakby Christensen kaleczył to by też go wypychali bo to czysty zysk ale tak nie jest bo jest dobry. Jakby Kessie był dobry to by się nie czaili na Gundogana.
0
@Emhyr czy Ty porownales właśnie Kessiego do Gundo ? :) Kessie nie ma podjazdu do nikogo z pomocy. 18 lateni Gavi go zjada . Na obronie mamy Garcie i nowego na L4 po prostu nie ma kim zastąpić go. Jestem pewny tego że darmowe transfery są sprowadzane żeby na nich zarabiać . Wcale mnie to nie dziwi i co więcej popieram i oby więcej takich ruchów bo to jest idealny sposób żeby zarabiać . W sytuacji jakiej jest Barca po prostu trzeba tak robić
0
@Barca1922 Tak porównałem. Kessie w momencie przyjścia miał bardzo dobrą opinię i strzelał mnóstwo goli. Mógł się wbić do pierwszego składu i dużo osób tego oczekiwało. Po prostu się nie sprawdził to go sprzedali. Nie było tutaj żadnej zdrady.
0
@Emhyr a ja nie mówię o zdradzie tylko o tym że został sprzedany tak jak zakładano przed sezonem że można na nim zarobić . Prawa rynku