La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

7

Ta strona nigdy się nie zmieni.
Gówno mecz o nic a tu narzekania i diagnozy na cały sezon xD
I tak za każdym razem.

Widać ciężar w nogach u zawodników i bardzo dobrze,tak ma być w presezonie a nawet na początku sezonu.
To oznacza że drużyna ciężko pracowała i świeżość ma dopiero przyjść.
W tym okresie też łatwiej o urazy.

3

@Roobo Jak reprezentacja gra gów*o w sparingach to takie same gadanie jest. Później przychodzi mecz o punkty i jest ten sam syf, a nawet gorszy, bo tracimy punkty. Skoro dla ciebie obecna gra Barcelony o niczym nie świadczy, to chyba szkoda dyskutować.
Przeciwnicy Barcelony też mają mecze i treningi w nogach i grają swoje, piłki BARCELONIE nie oddają.

0

@Jarek92Barca Tylko że sparingi reprezentacji są w trakcie sezonu więc jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

0

@Roobo nie zrozumiałeś przekazu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?