La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

5

Bierzmy tego Cancelo i Felixa z opcja wykupu (zrobimy w wała Atletico tak jak oni nas) i kończmy to okienko.
Trzeba sie pogodzic z tym ze nie jesteśmy w stanie na razie konkurować o crackow.
Na lewej Fati (ostatnia szansa na odbudowanie) z Felixem, na szpicy Lewy i ten nieszczęsny Ferran skoro nie chce odejść (jak Roque przyjdzie w styczniu to moze jakis zdesperowany klub z Anglii da dobra ofertę Ferranowi). Na prawej Rapha w rotacji z Abde.
Tak wiem Yamal to i Yamal tamto. Gość ma talent ale posturę dziecka. Trafi na jakiegoś rzeźnika i będzie sie bujał 2 lata po szpitalach jak Fati.
Koniecznością na to okno jest pozbyć sie Lengleta i Desta. To jest mus.
Po sezonie mam nadzieje ze juz nie przedłuża umowy z Roberto i Alonso.
Renegocjować umowy z Frenkiem i Stegenem. Na dłuższe ale normalne umowy a nie pozostałości bartusiowego rozdawnictwa. I wtedy możemy ruszyc po jakiegos cracka.
I wlasnie jak ustabilizujemy nasze finanse przy powrocie do LM do dalszych faz powinnismy co lato kupowac jedne konkretne nazwisko tam gdzie będzie potrzeba. Ale jeden konkret. Koniec z półśrodkami których pozniej nie mozna sie pozbyć. Jedno konkretne nazwisko tam gdzie będzie potrzeba + talent z La Masii.
Wiec nie bawmy sie w Lo Celso tylko dajmy szanse Ferminowi.

Amen

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?