La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1946 Culés

2

Oglądałem wczoraj mecz z dwoma kolegami, kibicami ekip z PL i szczerze mówiąc było mi wstyd. To co Tebas zrobił z tą liga wola o pomstę do nieba. Już nawet nie chodzi o to, że byle Betis swego czasu potrafił od tak dać 30 milionów za Borje Iglesiasa, a teraz musi pozbywać się swokego najlepszego piłkarza by zarejestrwoac darmowe ruchy, zresztą o tak nie wszystkie bo Collado przez to poszedł na wypożyczenie do Arabii. Nawet Almeria, ktora jest we wladaniu szejkow nie moze wydawać tych pieniedzy. Ale chodzi min o to, ze Tebas przecież obejmował najlepsza ligę na świecie, która charakteryzowała się pięknym, ofensywnym futbolem, a obecnie tej lidze bliżej do Serie A, w najgorszym jej wydaniu. Lata świetlne dzielą obecnie La Ligę, a PL, za chwilę wyprzedzą ją Bundesliga, wspomniana Serie A, a kto wie czy najlepsza ligą na półwyspie Iberyjskim nie zostanie liga portugalska, ktora już ostatnio lepiejn sobie poradziła w Europie. Skandal, nie mogę się doczekać, kiedy skonczy się jego kadencja, może wtedy trafi się ktoś kompetentny.

0

@MarcepanowyKsiaze Serie A jeśli chodzi o poziom już dawno jest przed La Liga

0

@bodzio10 fakt i co bardziej smieszne, graja tam o wiele ofensywniejszy futbol niż w Hiszpanii.

0

@MarcepanowyKsiaze ale gdyby Barca wygrała 5 zero to byłby sztos liga

0

@BordowyPtak nie, równie beznadziejna, przez takie ekipy jak Getafe czy Cadiz, przez to, że najlepsi jak Canales muszą odchodzić do jakichś dziwnych lig, przez to , że jak objawi się ktoś, kto może zostać gwiazda ligi czym prędzej ucieka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?