La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

3

Zamawiając coś dla siebie SOLO na pyszne , to trzeba liczyć zamówienie minimum 40/50 zł, a restaurację manipulują cenami zarówno na wyższej cenie produktu niż na miejscu, ale też cenie dostawy ; minimalnej cenie itp i np. taki Makarun - już dajmy na to 2 porcje z dostawą ok. 73 zł, 2 porcje stacjonarnie... 44 zł xD

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ostatnio to samo zauważyłem, ze to wcale nie restauracje tak wywindowały ceny, a te apki. Dostawa, obsługa to często 15-20 zł, a do tego trzeba doliczyć zawyżona cenę pozycji w menu.

1

@hayek żenada totalna, co z tego, że 130 restauracji w okolicy, jak połowa na dzień dobry minimum 50 zł z zawyżonymi cenami, a druga połowa to pizza, kebaby i fastfoody :p

1

@okiemtypera_lucaxx95 to tak zle ci na koleji płaca :P

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pożycz tysiaka do końca miesiąca, bo widzę, że ty bogol :D

1

@gumaz no źle nie ma, ale dupa boli jak mam tyle dawać za żarcie xd

@HighestInTheRoom łatwiej po prostu zapytać czy Ci dam, bo wszelkie pożyczanie kasy w mojej rodzinie to zawsze płatność zwrotna przez ...2 lata xd

1

@okiemtypera_lucaxx95 wiadomo ja też bym chciał pyszne np biore schabowego ziemniaki frytki daje 35 i elo a musze z 50 zl ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?