La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

2

Wolverhampton dostał oficjalne przeprosiny za nie przyznanie im rzutu karnego.
Pytanie co im po przeprosinach?

Wczoraj malowniczo faul Onany opisała jedna z gazet, stwierdzając, że gdyby Onana zrobił coś takiego na ulicy zostałby z miejsca oskarżony o napaść. A dla sędziego było czysto. W erze VARu takie decyzje to skandal.

Tutaj był impet skończony stratowaniem bez reakcji, a z drugiej strony mamy jakieś niezamierzone muśnięcie piłki dłonią po nabijankach z małej odległości i za to idzie karniak. Kompletnie bez sensu i jaki w tym duch sportu?

7

@Comentateiro
Ja już powiedziałem, dla mnie to jest umyślne nie podyktowanie karnego, nie ma opcji, ze chłop który jest wykwalifikowany, zna zasady gry, stawiam ze jest fanem piłki nożnej ze oglądając to 5 razy on mowi ze tam nie ma karnego. Dla mnie on powinien stracić prace.

konto usunięte

2

@Comentateiro zawsze lepiej przeprosić i przyznać się do błędu niż jak menda po meczu dalej wmawiać ludziom że była ręką :)

1

@Comentateiro Takie sytuacje powinny się kończyć banicja sędziego VAR. No ale sorki, nasz błąd, sędzia w następnym meczu ponownie za ekranem. Sędziowie to też kibice, mają swoich faworytów, my to wiemy najlepiej.

1

@Comentateiro liga fergusona ma się dobrze

1

@Comentateiro w La Lidze za to co zrobili Barcelonie trzeba przeprosić jeszcze sędziego. Gość powinien być odsunięty od sędziowania na kilka spotkań.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?