La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

0

Moim zdaniem mecz z Cadiz będzie decydujący w kwestii odejścia Fatiego. Jeśli znowu wyjdziemy z 4 pomocnikami zamiast skrzydłowym a on będzie grzał ławę to myśle ze odejdzie. Wszystko wskazuje na to ze wyłania się nam pomysł Xaviego na grę w tym sezonie. Prawdopodobnie zupełnie zrezygnuje ze skrzydłowych i będziemy wychodzi taktyka 4-3-3 z fałszywym skrzydłowymi jako Pedri, które będzie w ataku przechodzić w 3-5-2 z Rapinha i Lewym z przodu, Balde i Cancelo na skrzydle a Romeu będzie się cofał i zabezpieczał obronę z Araujo i Kounde. Niestety ja w ta taktykę w ogóle nie wierze i uważam ze czeka nas wtedy nudna gra i męczenie buły. Wątpie w wyjście z grupy LM w tym roku

2

@AlwaysBlaugrana czyli dużo pkt pogubimy z autobusami

Ogólnie mam takie dziwne przeczucie że Xavi nie dokończy tego sezonu na ławce a jak już mu się to uda to po sezonie aut

0

@kulek22 tez tak myśle. Zespół wyglada gorzej niż rok temu. Wystarczy spojrzeć na taki Arsenal jak idzie do przodu w grze a jak my

0

@AlwaysBlaugrana arsenal? Obejrzyj słabsze drużyny jak fajnie grają ..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?