La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

3

Ale dodatkowa przerwa na papierosa w pracy to akurat mega niesprawiedliwość. Ktoś dba o swoje zdrowie to trzeba mu uprzykrzyć trochę życie.
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26

1

@Kgorecki2500 Ja na całe szczęście mam niezależne stanowisko i jeżeli odpowiednio sobie zorganizuje prace to sam sobie mogę robić przerwę na fajeczkę. :|

Ale jak jest kijowa produkcja i już jest gorzej z czasem to sobie takiej przerwy nie jestem w stanie zorganizować, nikt mnie nie wymienia, więc nie pale i żyje ^^

1

@Kgorecki2500 ja w dawnej firmie zrobiłem bunt typowy. Bo były 3 rzeczy.
- 2 przerwa po 11h (my pracowaliśmy po 10,5h) więc nam się nie należała wg prwcodawcy)
- Ci co pili kawę mogli sobie ja zrobić o 8 i o 12.

I co 2h przerwa po 5 min dla palących

Ja ani nie pije kawy ani nie palę więc mi się nie należało... Po kilku aferach z grupą wywalczylismy sobie podobne przywileje

1

@Kgorecki2500 Kamufluj sie. Ja miałem w pracy typa i się pytamy czy idziemy zapalic i pogadać. Mówi że nie pali ale jak trzeba to zacznie XD
Mów że chcesz wyjść na peta a idź posiedzieć w kiblu/szatni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?