La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

2

Musimy w najbliższym sezonie Europejskich Pucharów (lub wygrać LM, ale wiadomo, że to raczej awykonalne) wygrać:

1. o 7 spotkań więcej, niż Villarreal,
2. o 5 spotkań więcej, niż Sevilla,

albo na koniec sezonu 24/25 ucieknie nam 60-80 mln euro (takie wyjście z grupy, ćwierćfinał, półfinał) za brak gry w KMŚ...raczej niewykonalne przeskoczyć to Villarreal, szczególnie boli że 2 lata graliśmy w tej LE, gdzie punkty było dużo łatwiej nabić...

Szkoda tym bardziej, że na tym turnieju (w USA) zagra i Neymar i bardzo możliwe że Messi. Oczywiście zagra też Real, więc za te dodatkowe pieniądze zrobi pewnie kolejny duży transfer.

ps. i ze względu na to, że to będzie turniej w USA w czerwcu 2025, to spodziewam się, że nie będzie tam wtedy potem żadnych turniejów towarzyskich w lipcu/sierpniu, albo będą za mniejsze $$$, bo będzie tam przesyt meczów. Dlatego brak naszego udziału zaboli nas trochę finansowo.

konto usunięte

0

@Destroyer_of_Worlds skąd wziąłeś ten Villarreal skoro on jest za Barceloną w rankingu uefa

4

@MesQueUnClub96 Po tym sezonie Barcelona traci współczynnik 24,000 za sezon 19/20 a w sezonie 19/20 Villareal nie grał w pucharach więc straci współczynnik równy 0.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?