La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1684 Culés

0

Cały czas wierzę, że Xavi może odpalić jak Arteta, ale fakty są takie, że najlepszy mecz w roli trenera zagrał ponad rok temu z Atletico.
To daje do myślenia,te wszystkie transfery też pod dużym znakiem zapytania.
Wydał ponad 200 mln.
Mam wrażenie, że młodzi piłkarze nie rozwijają się jakoś oszołamiająco.
Najlepszym przykładem chyba jest Gavi, który też trochę stanął w miejscu.

Ciekawi mnie bardzo sytuacja z Alemanym, czy czasami, to Xavi nie był kością niezgody w jego pracy.

Jakie macie odczucia do dotychczasowej pracy Xaviego ?

1

@barcowy1899 Jak dla mnie to Pedri niesamowicie przygasł, Gavi zawsze latał bez większego sensu

2

@barcowy1899 odczucia takie, że on nie nadaje się na trenera Barcelony i to mistrzostwo nie zmienia faktu, bo one i tak w dużym stopniu było wymęczone, jak odpadnie 3 raz z fazie grupowej w listopadzie, to tego samego dnia należy się go zwolnić.

1

@barcowy1899 Uwielbiam Gaviego za jego waleczność, chłopak ma genialna technikę ale za rzadko to pokazuje, to rola trenera żeby młodego piłkarza nakierować. A Xavi rzuca Gaviego na pozycję lewoskrzydłowego, gdzie totalnie nie pasuje i się marnuje. Ostatnio jak dla Gaviego zabrakło miejsca to wysłał tam Pedriego, z podobnym skutkiem. Oby nasz trener wyciągnął wnioski.

1

@barcowy1899 dla mnie najlepszy mecz za kadencji Xaviego to wygrany Superpuchar Hiszpanii 3:1 z Realem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?