La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

17

Miało się te 10 lat, stary bił kablem, wszystkie kieszonkowe jak znalazł to zabrał, zabawki to miałem jak se narysowałem. A mimo to było to szczęście, kilkanaście godzin dziennie na dworze, pierwsze browary z kolegami, siostrę Czarka się podglądało jak się opalała pod blokiem, raz jej stanik zabrałem i mnie goniła z cycami na wierzchu przez pół wsi. A dzisiaj? Życie mam jak w bajce, w garażu Golf 4 i Audi A4 B5. Własna firma, duże zyski, dwoje dzieci, piękna żona, mieszkanie 46 metrów z garażem i ogródkiem. Oprócz gadany jeszcze wygląd modela, mogę mieć wszystko, ale boje się, że już nigdy nie będę tak szczęśliwy jak wtedy, kiedy teoretycznie nie miałem nic. Nikt nie przywróci mi tych beztroskich lat, kiedy moim największym zmartwieniem było to, czy żul Mirek nie ucieknie z naszą kasą i kupi nam browary. @MesQueUnClub96 głupiś ty jesteś, ale szanuj i ciesz się tymi młodymi latami, one już nie wrócą

2

@Luciano99 Z tej okazji trzeba to napisać...
Kiedyś to było

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?