La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

3

I jutro znów trzeba iść robić na tego złodzieja Niemca :/
@michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323

0

@Kgorecki2500 lidl ?

0

@abram3k Selgros

0

@Kgorecki2500 na Krakowskiej?

0

@michal26 Tak. Nie wiem czy w sumie inny jest we Wrocławiu :P

1

@Kgorecki2500 no jest w Długołęce. To jest niedaleko Wrocławia stąd pytanie moje było :) ja jestem z Oleśnicy, więc Selgros mi się właśnie z Długołęką kojarzy :D

0

@michal26 Inside info. W tym wrocławskim to polecam uważać co się kupuje na promocjach xD (w takim koszyczku przy kasach a nie na pułkach). Bo niezłe rzeczy mi tam dali do klejenia xD

0

@Kgorecki2500 hahaha no to dzięki za info :D
Mówisz, że sraczka murowana? ^^

1

@michal26 No jeżeli ktoś lubi pić piwo przy którym muszki latały i się do niego przyklejały bo coś się na nie wylało (jakiś czas temu bo śmierdziało) to zapraszam ;)

0

@Kgorecki2500 hahaha xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?