- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
14
Tak sobie zerkam na Leo i CR7 na poziomie różnych reprezentacji i widzę, że CR7 był MVP niczego w całej karierze.
Leo dla odmiany, był MVP Copa America 2015 i 2021, MVP MŚ 2014 i 2022, MVP MŚ U-20 2005.
To są te detale.
22
@Comentateiro bo prawda jest taka, że media wykreowały i wmówiły ludziom i samemu CR7, że jest na poziomie Messiego, albo i lepszy, bo dużo strzelał, a on nigdy nie był blisko poziomu Messiego
1
@Comentateiro CR7? a kto to?
2
@Comentateiro i jeszcze MVP igrzysk 2008
0
@Comentateiro na CA 2016 był realnie MVP, ale jak nie przyjął w 2015 to myślę, że organizatorzy nie chcieli w to iść.
Na IO 2008 też był MVP, ale tam bodajże nie przyznawano tego.
0
@Jarema2000 był przyznany MVP na IO 2008?
0
@mekston gdzieś tam wyczytałem ze FIFA uznała Messiego za najlepszego gracza turnieju czy coś takiego w swoim prywatnym rankingu, ale jakby organizatorzy takiego tytułu nie przyznawali
1
@Jarema2000 właśnie wydawało mi się, że tam nie było, choć wiemy, że Messi by to wziął
0
@mekston ogólnie jak sie wypowiadamy o tych turniejach to też Copa2016, jakby wygrali karne to bankowo by miał MVP, juz nawet nie chodzi o te statuetki, ale bardziej o sam fakt ile wspaniałych turniejów zagrał Leo
1
@Jarema2000 myślę, że gdyby w 2015 przyjął statuetkę to w 2016 też by dostał. W 2016 też by nie przyjął zapewne, a organizatorzy też to mogli mieć na uwadze.
W 2016 był lepszy niż w 2015 ;)
Jakby wygrali w karnych to 100% by dostał
0
@DaPidejpi podpisuje sie pod tym rekoma i nogami.Tylko ma poziomie ilosci strzelanych goli,dorownywal Messiemu.Jednak jako pilkarz,nie ma absolutnie podjazdu do Messiego