- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1279 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1279 Culés
0
W tym sezonie real może byc mocny przez tego anglika. Chopak wydaje się być strzałem w dziesiątke dla niech. Jak myślicie ale tak poważnie ... odjadą nam (dla hejterów - to nie chodzi o te dwa ostatnie mecze ze wygrali ;)) czy znowu powalczymy i osiągniemy sukces?
3
@sokot Znowu powalczymy i możliwe, że osiągniemy sukces. Lata Galacticos, czy nawet transfery Barcelony za Bartomeu mówią o tym, że nawet gdyby Real sprowadził Mbappe to i tak nic to nie znaczy, wszystko się okazuje na boisku i wszystko sprowadza się do dobrze funkcjonującej drużyny. A taką Barcelona zdecydowanie coraz bardziej się staje.
2
@sokot W cymbał zbiorą aż miło. Zaraz przyjdą mecze z murarzami i zabraknie 9.
3
@sokot Z tego co pamiętam głównie w XXI wieku,to kogo Real by nie ściągnął to nie jest w stanie odjechać za daleko Barcelonie..Dynastia Realu w La lidze jak Bayernu w Niemczech czy kiedyś Juventusu we Włoszech nie grozi..
1
@macio_944 Martwi troche dyspozycja naszych graczy w pierwszych meczach (szczególnie Roberta - za to Pedri fajnie w ostatnim meczu). A Belingam ładnie się przedstawił jak na razie
0
@sokot W zeszłym sezonie też było średnio na początku, a później się to rozkręciło. Sezon jest tak długi, tak skomplikowany i tak nieprzewidywalny, że ciężko jest cokolwiek obstawiać. Zimą ciężko było myśleć, że np. City zgarnie potrójną koronę, bo tracili do Arsenalu sporo punktów. Póki co na spokojnie, ważne by punktować. A ja tak jak mówiłem - minie parę miesięcy i też będę wymagać od drużyny więcej niż w zeszłym sezonie.
0
@macio_944 Oby Cancelo był na mocny plus bo faktycznie brakuje tego skrzydła. No i Robert .... chłopak musi sie obudzić jak najszybciej bo Xavi na Torresa nie postawi na 100% (a moim zdaniem powinien mu dać 1-2 mecze od początku na 9tce - dla Roberta to też by był gong do ogarnięcia się)a brazylijczyk dopiero w połowie może przyjsć.