La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1651 Culés

1

Ewentualny transfer Felixa ( moim zdaniem porażka, kolejny Griezmann)
Po odejściu Dembele pewne miejsce na prawej stronie na Raphinha, i gdzie ma grać Felix ? Na sile upychać go na lewej stronie? Abde przynajmniej potrafi dryblować, jest młody więc gdy popracuje nad skutecznością i nabierze doświadczenia coś z niego może być. Brakuje nam lewego skrzydła ( w sumie prawego też, lecz Raphinha ma pewne miejsce) więc nie lepiej się skupić na wzmocnieniu lewej strony ?

konto usunięte

2

@VeB 1899 całkiem inny profil niż Griezmann

0

@AllBundy i w którym miejscu w składzie go widzisz ?

1

@VeB 1899 musisz sie doszkolic odnosnie pozycji i strony na ktorej gra... tez nie jestem zwolennikiem jego przybycia

konto usunięte

0

@VeB 1899 właśnie na lewym skrzydle

konto usunięte

2

@AllBundy To nie jest skrzydłowy

5

@VeB 1899 kolejny Griezmann xD .
Ansu jak wchodzi teraz na boisko to gdzie gra? Bo nie gra ani na lewym skrzydle, ani na prawym , ani na szpicy .
Synu Griezmann w ostatnim sezonie dla nas miał 20 bramek i 13 asyst . Poza Lewym żaden piłkarz się nie zbliży nawet do tego wyniku , no chyba że dodamy naszych wszystkich skrzydłowych razem wziętych.

3

@VeB 1899 Nie chcesz Felixa ok, ale nawet nie wiesz na jakich on gra pozycjach xd przecież ty nie znasz tego zawodnika.

1

@VeB 1899 Piszesz "Abde przynajmniej potrafi dryblować" gdy to jest chyba największa zaleta Felixa, który ogólnie piłkarsko jest kilka półek wyżej od Abde XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?