La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1283 Culés

0

Do tych, którzy chcą Felixa u nas. Co wy w nim widzicie? Przecież tam się prawie nic nie zgadza zaczynajac od charakteru(tak wiem zły Simeone i dlatego żaden innych poważny trener go nie chce). Sportowo tez nie przekonuje. Nie dość, że gra na tej samej pozycji na której może grać od nas co najmniej 2/3 zawodników to jeszcze nie gwarantuje wyższego poziomu sportowego, a jako rezerwowy pewnie zaraz by pokazał swój kryształowy charakter. Z reszta o jakim poziomie sportowym mówimy skoro chłop w poważnej lidze nigdy nie zagrał nawet równego i dobrego pół roku. Dwa/trzy miesiące max i powrót do punktu wyjścia. Moim zdaniem miałby zły wpływ na drużynę, a do tego za grosze tez nie gra. Jego ewentualne przyjście wyglada źle, a jakby jeszcze miało oznaczać odejście Ansu/Ferrana to nawet jeszcze gorzej. Już nawet nie trzeba przypominać, że trener go zdecydowanie odrzuca co powinno zakończyć temat gdyby Laporta nie chciał zrobić dobrze Mendesowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?