La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

0

Ta dzisiejsza kontuzja Niemki w meczu siatkówki z nami pokazuje trochę jak odmienna jest jednak płeć żeńska od męskiej. Widzieliście kiedyś żeby po jakieś kontuzji czy to np. w piłce nożnej, czy siatce, ręcznej czy koszykówce jak jakiś facet dostawał kontuzji to by cała ekipa płakała?
Ja nie. A tutaj wszystkie praktycznie Niemki płacz bo ich koleżanka źle wylądowała i dostała kontuzji. Nawet u jednej czy dwóch Polek pojawiły się łzy w oczach.
Stąd też może my Panowie inaczej oceniamy to jak pewne gesty odbierają kobiety. Taka mała aluzja odnośnie całej tej afery w Hiszpanii związanej z tym pocałunkiem Roublasa.

Komentarz usunięty

1

@FCB_dimiC nie wiem nawet jak to skomentować...

0

@FCB_dimiC Panu już podziękujemy...

0

@Bobo25, jeśli dla Ciebie odbiór tego pocałunku przez kobiety z reprezentacji jest przesadzony to ja nie wiem jak to można inaczej skomentować

0

@takisobiektos, nie napisałem tego na serio oczywiście, moim zdaniem ten facet powinien wylecieć i nie ma przesady w tym jak reagują. Zirytowało mnie trochę to co kolega Bobo napisał wyżej na temat tych reakcji kobiet, stad komentarz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?