La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

0

Żeby tego było że komentuje Mateusz Borek mecz Rakowa,to jeszcze wcisnęli Artura Wichniarka...

0

@FcPortoFan1999 O Bór wcisnął kolego do tvp

2

@adi7adi8 Poziom buty i arogancji w tym komentarzu będzie konkretny..

1

@FcPortoFan1999 Wichniar na skrzydełko :D

0

@kamiVeB Jak nie Podoliński,to Borek musiał sprowadzić Wichniarka z KS..nie ukrywam że Chciałbym aby Pan Artur,był lepszym komentatorem niż ekspertem,tak jak kiedyś w Polsacie Sport.

1

@FcPortoFan1999 Wichniarek to moim zdaniem top eksperyt. Nie slodzi, nie podpala sie itp, naprawdę mówi bardzo rzeczowo. Jako taki ekspert przy mikrofonie z innym "nominalnym" komentatorem moze się sprawdzić, podobnie jak Podolinski.
W porownaniu z Iwanskim i calej reszcie to ci dwaj panowie są bardzo "inteligentni" w swoich analizach i spostrzezeniach :D

0

@LukaszFan Maciej Iwański,to za bardzo się napala w meczach i jest nieobiektywny wobec drużyn którym jawnie kibicuje.

0

@FcPortoFan1999 Jak dla mnie jako taki drugi komentator to Podolinski czy Wichniarek są topem, oboje mówią do rzeczy i mają pojęcie o pilce

0

@LukaszFan Podoliński jako komentator jest dziwny.Mam wrażenie że On jakoś dziwnie pompuje się w trakcie jakichś mało znaczących akcji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?