La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1890 Culés

2

Cieszy, że Fati sie zdecydował zawalczyć o swoją kariere w Barcelonie by zostal tylko dobity przez Denzela grajac po 15 minut i będąc gnojonym przez kibiców.

1

@Faro Oczywiście musisz uderzyć w Xaviego. Ja sam wierzę w Fatiego i twierdzę, że potrzebuje teraz tylko regularnej gry do powrotu, ale no on argumentów Xaviemu nie dawał w tych meczach. Wprowadzał jego i Torresa po dobrych presezonach, aby ich nie spalić, jeden kontynuował formę z presezoni, drugi nie. Jedynie szkoda, że kibice gnoją piłkarza, który poza pensją, nie kosztował klub nic przy sprowadzeniu go, a coś od siebie dał w trakcie przygody z pierwszą ekipą.

0

@Rewolucja123 A czemu mam nie uderzyć? Xavi to przeciętniak co pokazuje jak traktuje pilkarzy w formie jak chociażby Torres i wszyscy sie ockną w trakcie LM

0

@Faro Fati prezentuje tak niski poziom że na więcej niż 15 minut nie zasługuje .

0

@ShawnC A Lewy na ile zasluguje. Skończ bredzic i udawać że w tym klubie panuje sprawiedliwość

0

@Faro Lewy zasługuje na 0 , zgadzam się .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?