- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 877 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 877 Culés
1
Ja tam się cieszę że Fati odejdzie na wypożyczenie. On musi udowodnić że ta 10 na plecach to nie przypadek i odzyskać formę. U nas i tak gra ogony, jak wchodzi to sie wydaję że mu nie zależy. Niech udowodni swoją wartość i do nas wróci i zdecydujemy co dalej z nim zrobić. Może dostaniemy Fatiego przed kontuzją, a może otrzymamy weryfikację że jest kolejnym zmarnowanym talentem i damy se spokój. W ataku mamy Raphinhe, Lewego, Ferrana, Abde, Yamala, może Gundogan zagrać w ataku czy Gavi czy Pedri. W zimę prawdopodobnie dostaniemy Roque. Jak ma być coś z Ansu to nie może grzać ławy a nie jestem za tym żeby grał u nas na siłę kosztem graczy którzy dają więcej od siebie. Niech odchodzi i pozamyka nam mordy albo niech go weryfikuje inny klub żebyśmy mieli jasność
0
@Janas11224 problemem jest trener a nie Fati. Wystawia Pedriego i Gaviego na lp i kłamie ze gramy na dwóch skrzydłowych. Chciał zatrzymać Dembele a jednocześnie ściągnął Ferrana i po chwili Raphinie. Jak on chciał w kadrze pomieścić 3 PS? To jest ułomny trener ktory niszczy Barce kupując Alonso, przedłużając kontrakt z Roberto, kupując dziadka za 50 milionów, kupując za 100 milionów piłkarzy by następnie wystawiac ich na nie swojej pozycji (Raphinia, Ferran na LS) lub mając ich w dupie spawajac ich do ławki (Ferran). Teraz pozbywa się Fatiego i zostajemy bez LS bo Abde nie nadaje się do Barcy - nie umie grać na małej przestrzeni. A zatem na LS będzie grać Gavi (debilny pomysł) lub Ferran (ultra debilny pomysł).