La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

konto usunięte

1

Ja wiem, że Fati od dawna jest bez formy, ale ta jego pierwsza jesień u Koemana... Był wówczas naszym najlepszym zawodnikiem tejże rundy. A przypominam, że Messi był dalej z nami. Ten spryt, zdrowy egoizm, ciąg na bramkę. Nie potrafię jakoś tego wymazać. Przynajmniej póki co. Kibicuję na tyle długo żeby wiedzieć co u nas oznacza wypożyczenie. Powiedzmy sobie szczerze tu z wypożyczeń się nie wraca.

0

@lntrowertyk Abde przykładem

1

@lntrowertyk Prawie się zgadzam, dopóki nie napisałeś, że z wypożyczeń się u nas nie wraca. Przypomnij mi kiedy zawodnik z takim potencjałem szedł na wypożyczenie i nic z tego nie wyszło? Bo ja pamiętam głównie zdecydowanie słabszych piłkarzy, co do których nie było dużych nadziei. Ansu może wrócić do dawnej formy.

konto usunięte

0

@KamQiX Coutinho był absolutnym przekotem w PL. Poszedł na wypożyczenie do Bayernu. Potem wrócił i jakoś sukcesu u nas nie odniósł. Oczywiście to "wrócił" to taki skrót myśliwy był. Chodziło o to, że nie wrócił w ogóle lub jeśli wrócił to nie odniósł u nas sukcesu.

0

@lntrowertyk No ok - Coutinho. Ale on miał zjazd formy w wieku około 26-27 lat (?). I to nie w wyniku tak długiej kontuzji.

konto usunięte

1

@KamQiX Riquelme, Quaresma. Ten pierwszy był bogiem w Villarrealu, a mimo to tu nie wrócił.

0

@lntrowertyk Według Transfermarkt Quaresme sprzedaliśmy, a nie wypożyczyliśmy. Poza tym ja bardziej mówiłem o piłkarzach, którzy później przepadli i kariery żadnej nie zrobili. No i też już się cofasz do 2004-2005 roku. Także jak widać dużo przykładów takich wypożyczeń nie ma. Raczej to byli piłkarze jak Tello, Abde, Montoya, Bartra (tego typu, nie wiem czy wszyscy z nich byli na wypożyczeniu).

konto usunięte

1

@KamQiX tzn ja to widzę tak; zapytałeś "Przypomnij mi kiedy zawodnik z takim potencjałem szedł na wypożyczenie i nic z tego nie wyszło?" i ja takiego podałem to poprosiłeś o kolejnego. Stosując taką metodologię wiadomo, ze tej rozmowy nie wygram :D Podaję następnego: Umtiti. W swoim topie był top 1-2 stoperem na świecie, więc myślę, ze możemy zaklasyfikować go jako zawodnika z wysokim potencjałem? No i wypożyczenie wiadomo jak się skończyło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?