- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1931 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1931 Culés
1
Ja wiem, że Fati od dawna jest bez formy, ale ta jego pierwsza jesień u Koemana... Był wówczas naszym najlepszym zawodnikiem tejże rundy. A przypominam, że Messi był dalej z nami. Ten spryt, zdrowy egoizm, ciąg na bramkę. Nie potrafię jakoś tego wymazać. Przynajmniej póki co. Kibicuję na tyle długo żeby wiedzieć co u nas oznacza wypożyczenie. Powiedzmy sobie szczerze tu z wypożyczeń się nie wraca.
0
@lntrowertyk Abde przykładem
1
@lntrowertyk Prawie się zgadzam, dopóki nie napisałeś, że z wypożyczeń się u nas nie wraca. Przypomnij mi kiedy zawodnik z takim potencjałem szedł na wypożyczenie i nic z tego nie wyszło? Bo ja pamiętam głównie zdecydowanie słabszych piłkarzy, co do których nie było dużych nadziei. Ansu może wrócić do dawnej formy.
0
@KamQiX Coutinho był absolutnym przekotem w PL. Poszedł na wypożyczenie do Bayernu. Potem wrócił i jakoś sukcesu u nas nie odniósł. Oczywiście to "wrócił" to taki skrót myśliwy był. Chodziło o to, że nie wrócił w ogóle lub jeśli wrócił to nie odniósł u nas sukcesu.
0
@lntrowertyk No ok - Coutinho. Ale on miał zjazd formy w wieku około 26-27 lat (?). I to nie w wyniku tak długiej kontuzji.
1
@KamQiX Riquelme, Quaresma. Ten pierwszy był bogiem w Villarrealu, a mimo to tu nie wrócił.
0
@lntrowertyk Według Transfermarkt Quaresme sprzedaliśmy, a nie wypożyczyliśmy. Poza tym ja bardziej mówiłem o piłkarzach, którzy później przepadli i kariery żadnej nie zrobili. No i też już się cofasz do 2004-2005 roku. Także jak widać dużo przykładów takich wypożyczeń nie ma. Raczej to byli piłkarze jak Tello, Abde, Montoya, Bartra (tego typu, nie wiem czy wszyscy z nich byli na wypożyczeniu).
1
@KamQiX tzn ja to widzę tak; zapytałeś "Przypomnij mi kiedy zawodnik z takim potencjałem szedł na wypożyczenie i nic z tego nie wyszło?" i ja takiego podałem to poprosiłeś o kolejnego. Stosując taką metodologię wiadomo, ze tej rozmowy nie wygram :D Podaję następnego: Umtiti. W swoim topie był top 1-2 stoperem na świecie, więc myślę, ze możemy zaklasyfikować go jako zawodnika z wysokim potencjałem? No i wypożyczenie wiadomo jak się skończyło.