La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

3

SPOILERY RESIDENT EVIL 4 REMAKE choć w sumie nie ma tu spoilerów ale wole napisać

Jestem w połowie i co tu dużo mówić. Po genialnej odświeżonej 2 części, średniej 3 znów dostajemy świetny tytuł. Brakowało mi Leona i jego posranych przygód. To co mi się jak zawsze podoba to poziom trudności, bo w końcu po ostatnich kilku grach jak Dead Island 2 czy Hogwart dostajemy grę która nawet na średnim poziomie jest wyzwaniem. Nie ma wspomagania, na konsoli trzeba sobie przypomnieć jak to jest walić headshoty bo amunicji marnować nie wolno. Fajnie ze nigdy nie byłem fanem Residenta i ogrywam sobie teraz odświeżone wersje jako nowy gracz nie wiedząc co się wydarzy. Polecam każdemu bo świetnie się w to gra, praca domowa odrobiona na 6.

@Objectivo @clyde @macio_944 @IronSanHybrid @Nazio87 @Mario96w @marcin62

0

@Janas11224 Strzelanie w grach, gdzie jest ograniczone ammo na padzie bez wspomagania brzmi jak istna katorga. Nie wiem czy teraz potrafiłbym się z gryzonia przestawić. xD

0

@marcin62 No trzeba mieć skilla ale ja całe życie na konsoli to ogarniam na padzie. Ale jakbym dał komuś kto gra na kompie to obstawiam ze bez szans ogarnąć bez wspomagania bo wrogów w tej części jest wyjątkowo dużo xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?