La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

5

Trochę nie rozumiem głosów osób, które chcą sprzedać Lewego w takim momencie, w którym de facto tylko Ferran mógłby grać za niego..a jak Hiszpan się posypie...a poza tym on też potrzebuje odpoczynku
Powinniśmy się cieszyć, że mamy w końcu Polaka w Barcelonie a nie ciągle go krytykować (oczywiście teraz Lewy ma gorsza formę , ale myślę, że jeszcze pokaże na co go stać:)

konto usunięte

3

@tomek8756 dzięki Tomi za analizę

konto usunięte

2

@tomek8756 w końcu Lewy może mieć zmiennika a tu opy chcą go sprzedawać xdd

0

@DaPidejpi Nie ma spawy, a ja dziękuję za analizę gry Bruna... kolega @Encore docenia ^^

0

@MesQueUnClub96 to on powinien być zmiennikiem co najwyżej

konto usunięte

0

@kulek22 nie znasz się

1

@tomek8756
Święta prawda ;)

0

@MesQueUnClub96 tak nie znam się ale może wtedy wziąłby się do roboty

konto usunięte

1

@tomek8756 Lewy zalicza solidny zjazd, ale sprzedawać napadziora nie mając zastępstwa na kilkanaście godzin przed zamknięciem okienka to byłaby głupota

2

@tomek8756
Gdzieś mam to, że to Polak, bo ja kibicuję Barcelonie, a nie jednemu zawodnikowi. Mam przymykać oko, że stał się drewnem i cieszyć się z tego, bo jest Polakiem w "moim" klubie?
Powodzenia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?