- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
0
Wszystko się spełniło. Widzę to tak. Potężny kapitan w bramce. Balde i Cancelo na wahadłach. W środku. Trzech stoperów. Przed nimi Romeu, wyżej De Jong i Gundo. Felix taki podwieszony pod Lewego i Lewy na szpicy.
0
@escarabajo Bez skrzydłowego brawo :D Tak tak wahadła Ci będą dryblować na skrzydłach :D
Przypomina się Valverde i ciągłe pisanie że w tych czasach nie da się grać bez skrzydłowych tylko nawalić pomocników do środka może Messi coś zrobi..
0
@jedrek7000 City jest mistrzem świata grajac Bernardo i Griliszem na bokach. Mi to wisi czy bedzie skrzydłowy czy nie, dla mnie jest w tej chwili mega jakość w Gundo, De Jongu, Felixie czy Pedrim. Każdy z nich ma jakość by minąć rywala i dograć piłkę.
To po 1, a po drugie, Cancelo umie w asysty:)
0
@escarabajo No właśnie dobrze napisałeś mając Bernardo Łydkarza Rudego i dzika na 9 w dodatku świetne wahadła i Rodriego w topowej formie zmiennika typu Foden który by u nas grał pierwsze skrzypce czy młodego mistrza świata Alvareza.. My mamy Lewego który powoli powinien myśleć o Ameryce schodzącego ze sceny Gundo, kontuzjowanego Pedriego jedynie De Jong kosmiczny poziom. Też się cieszę z transferu Cancelo w końcu ktoś ogarnięty na PO oby Xaviemu nie przyszło wystawiać Roberto czy Araujo na PO..
1
@jedrek7000 moment moment. Ja mówię o kadrze na papierze:) a papier przyjmie wszystko. Ja zakładam, że teraz mając taką kadrę, zobaczę cos w Barcelonie czego nie widziałem od lat - styl i fantazje:)
Daj Jedrula pomarzyć troche:)
1
@escarabajo Stylem to się chyba zamieniliśmy z Atletico, z tym że mamy lepszych zawodników :D Nie wiem zagramy chyba teraz 4-4-2, no nic zobaczymy :D
0
@jedrek7000 oby do przodu, ale nie 1:0;)