La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

1

Chłop już sobie wymówke szykuje gdyby nie udało mu się wyjść z tej łatwej grupy XDD

1

@Kuba_1 Zaraz Ci powiedzą że szacunek dla przeciwnika XD to ciekawe co by powiedział gdyby trafił na Manchester City jeśli z Schachtarem Donieck jest dla niego ciężko

2

@Kuba_1 'Xavi: To jest to samo z oceną kadry, czy jest lepsza, czy gorsza... trzeba to udowodnić. Grupa jest na poziomie Ligi Mistrzów. Od pierwszego meczu celem będzie wyjście z grupy jako lider. Ale wiemy, że będzie trudno, wcale nie będzie łatwo.' - Pełna wypowiedź. Widzę, że trener nie może podejść z szacunkiem do rywala, mimo że zaznacza, że chce wygrać grupę.

@Kondziubarca No, lepiej być arogantem i narcyzem.

0

@Rewolucja123 No słaba wypowiedź Danzela

0

@Kuba_1 każdy sportowiec powinien myśleć od rubdy do rundy a nie o finale.Oni mają wyjść zmotywowani

0

@Rewolucja123 Ty mówisz o szacunku, inny kolega o kurtuazji. Skąd Wy bierzecie pomysły by uzasadniać tę asekuracyjność?

Xavi jest asekurantem i na murawie i poza nim i po co ubierać w inne słowa.
Niech raz powie "jesteśmy faworytami i chcemy wygrać grupę". I kropka. Po co te ozdobniki, to nawet nie przystoi trenerowi takiego zespołu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?