La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

4

Fnatic,jedzie na mistrzostwa świata 2023 do Korei Południowej.Znów piąta mapa,i znów wygrana.BDS,zagra 9 października w Korei o awans do fazy play-in mistrzostw z Amerykańskim Golden Guardians.Fnatic z Wunderem na topie,za tydzień zagrają w Montpellier sobotni półfinał niższej drabinki z przegranym pary jutrzejszej G2/Mad Lions. @Comfortable_ @hayek Trudna kompozycja Fnc,ale wygrana.Ominą fazę play-in i zagrają od razu w głównej fazie mistrzostw.

1

@FcPortoFan1999 Śmierć, podatki i fnatic na worldsach nieważne co. Bds łatwo z gg sobie poradzą.

0

@El Plutoninho W tak słabym roku Fnatic,i tak jadą na mistrzostwa...dziękować Trymbiemu i Noahowi :) Swoją drogą,Fnatic 3 kolejny rok takimi pięciomeczowymi mordęgami,wchodzą do minimum top3 Europy.

2

@FcPortoFan1999 Fnatic bez Shusheia to już nie Fnatic :D
Ah ten jego AP Gragas (i kog maw chyba, nie pamiętam co było jego drugim charakterystycznym pickiem xd)

0

@Blantozaur Głównie Gragas pod AP,które robił był typowym asasynem :)

1

@FcPortoFan1999 tak, bomba combo. Jeszcze Alistair to był . Wtedy obie postacie miały chore przeliczniki na AP (obie zwykle umiejki chyba X1, a gragasa ult to z X1.5 nawet).
Jak ludzie w drugim sezonie wiedzieli jak gra to niestety Shushie zaczął tracić formę, a w EloHell (tej nazwy nie zapomnę xD) to już całkowity koniec :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?