- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
6
Porównanie czasów okrążeń kwalifikacyjnych (Sainz, Verstappen i Leclerc) do Grand Prix Włoch
@MesQueUnClub96 @mekston @Kidd @budel17 @lucas/catalan
1
@Kessie mam nadzieję że wyścig też będzie wyglądał jak kwalifikacje a nie że Ferrari rzuciło wszystko na sobotę a w niedzielę będą tracić po sekundę na kółku
0
@Kessie Ferrari na prostych jest szybsze, dlatego na przestrzeni całego sezonu widac piękne umiejętności Maxa, bo tak objezdzac wszystkich mając nie do końca najlepszy bolid to trzeba być kozakiem
3
@mercurial2000 nie do końca masz racje. Najlepszy bolid to nie to samo co najszybszy bolid. Samolot na prostym pasie startowym osiągnie 400km/h. Bolid f1 320-330km/h. Czy to znaczy ze Max w samolocie by wygrał wyścig f1? To nie jest tak ze najszybszy na prostej=najlepszy bolid, a najszybszy w zakrętach=najlepszy kierowca.
Prędkość na prostej tez może być zależna od kierowcy- jak zle wyjdzie z zakrętu to na prostej będzie wolniejszy. Tak samo prędkość w zakrętach - bolid z lepszym odciskiem pozwoli kierowcy w zakręcie jechać szybciej.
Do tego masz pierdyliard możliwości i ustawień aerodynamicznych które zmieniają aerodynamikę, docisk a zatem i prędkości na prostych i w zakrętach :)
Co nie oznacza ze Max nie jest najlepszym kierowcą, bo sam uważam go za najlepszego w stawce i od lat zdecydowanie lepszego od Hamiltona ( nawet gdy Anglik wygrywał seryjnie mistrzostwa świata).
1
@mercurial2000 @talizmo nie mowiac o tym ze kwale i wyscig to tez inny temat czesto, bo wchodzi zuzycie opon.
Np widac to swietnie po Haasie. Hulkenberg tyle razy byl w Q3 ale Haas poteznie pożera opony. Ferrari zreszta tutaj tez ma problemy. Monza tych opon tak nie pożera a to akurat bardzo dobra wiadomosc dla Ferrari.
Tak czy inaczej w tym sezonie Max ma najlepszy bolid i tutaj nie ma co dyskutować.
Natomiast też Max klase pokazuje od wielu lat kiedy tego najszybszego bolidu nie miał.