La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

0

W sumie ciekawy atak możemy mieć na przyszłość. Felix/Fati*, Roque/Torres, Yamal/Raphinha. Jeśli nie Fati to może kogoś kupimy, Raphinhe najchętniej bym sprzedał i także zrobić jakiś transfer na prawą.

2

@Kamiloza91 Powiem tak, jeśli Felix odpali, to nie będzie naszym zawodnikiem w przyszłości xD

0

@hayek Dlaczego?
Laporta go chce, jesli pokaże się z dobrej strony, to może Barca go kupi.

1

@RosjaninBut Tylko, że on ma kontrakt chyba do 2029, bo sam go dopiero przedłużył. Myślisz, że ile by Atletico chciało gdyby miał formę? Raczej nie mało.

0

@RosjaninBut Jesli się pokaże z dobrej strony, to jakiś klub z PL zapłaci znacznie więcej niż my. My jesteśmy goli i weseli.

0

@hayek A teraz też mogło Atletico wypożyczyć komuś innemu to czemu tego nie zrobili? Proste zbuntował się i musieli się zgodzić żeby nie zostać z niezadowolonym zawodnikiem.

0

@matirix20 Muani też się zbuntował i i tak wyciągneli za niego jakieś 90mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?