- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1350 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1350 Culés
17
Dokładnie to trzeba było wczoraj tłumaczyć madryciakom ;p tutaj jest gol strzelony zgodnie z zasadą zastosowaną przez VAR:
Jak widać, Messi nie bierze udziału w akcji z pozycji spalonej - włącza się do niej dopiero w momencie, gdy Pedro odgrywa piłkę i Messi już na spalonym nie jest.
Joselu z kolei wczoraj włączył się do walki o piłkę, bezpośrednio startując z pozycji spalonej, więc powoływanie się na rękę Djene wskazuje na to, że albo arbitrzy po prostu nie znają przepisów albo mieliśmy do czynienia z celowym przekrętem sędziów VAR.
0
@Aragorn33 nie rozumiem juz tego placzu o sędziowanie, real jest pierwszy więc każdy sędzia się z tego cieszy, var pewnie też, prezes ll pewnie tez sie cieszy z tego
0
@dejwor to nie jest płacz o sędziowanie - to jest zwyczajny śmiech bo sędziowie w każdym meczu jakąś akcję przekręcają pod Real. Sytuacja, gdy VAR widzi spalonego, ale go nie uznaje bo wymyśla sobie na bieżąco nowe bzdurne zasady to zwyczajny cyrk.
0
@Aragorn33 ja już do tego przywykłem, tak po prostu musi być - dziwne że my poprzednią lige wygraliśmy skoro sędziowanie jest pod real
1
@Aragorn33 Bardzo długo to analizowali. Przypadek? Nie sądzę... Nie są zbyt mądrzy więc trochę im zeszło wykombinować jak ten wałek przepchać. Brakowało tylko uśmieszku sędziego po ogłoszeniu decyzji jak w przypadku anulowania gola Barcy po "ręce Gaviego"
1
@Blantozaur tylko że sędzia się wtedy nie uśmiechnął. Zaufales fotomontażowi
0
@VegetaPolska serio? To był fake?
O kuffa, to teraz się dałem zrobić jak Bartra Bale'owi w Pucharze Króla...
Nie usuwam, niech zostanie na pamiątkę jako lekcja na przyszłość.
Opuściłem garde na chwilę :/
Nie bądźcie jak ja :|
1
@Blantozaur tak, Soto Grado nie uśmiechał się w tej sytuacji. Oglądałem powtórki bardzo dokładnie
0
@VegetaPolska a to dziękuję bardzo za sprostowanie! Łap herbiki.
Potrafiłem się z Ciebie czasami pośmiać, więc rolę się odwróciły xd Karma is a bitch :D