- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
1
co do dyskusji o numerach, to naszła mnie taka refleksja...z każdym numerem związane są pewne wspomnienia w odniesieniu do piłkarzy. Dla niektórych naturalnie myślimy o paru graczach (jak dla nr "1" czy "9"), a dla niektórych numerów czasem przypisujemy naturalnie tylko jednego, konkretnego gracza ze względu na jego osiągnięcia/styl gry/staż w drużynie itd. Jakie numery dla was stanowią swoistą "personifikację" piłkarzy Barcelony? dla mnie to będzie:
3 - Pique
5/16 - Busquets (wiem, że to kontrowersyjne, bo dla części będzie to Puyol dla nr 5, a dla jeszcze innych po prostu numer typu przywołany wcześniej "1" czy "9"),
6 - Xavi
7 - Villa (mimo stosunkowo krótkiego stażu)
8 - Iniesta
10- Messi
11 - Neymar
12 - Rafinha (bo nie pamiętam nikogo innego kto grał z tym numerem)
14 - Henry
18 - Alba
21 - FdJ
22 - Abidal
ps. nie chodzi tutaj o sprawdzanie kto ile lat grał z danym numerem, jakie miał statystki etc., tylko o taki naturalnych odruch - numer i pierwsze skojarzenie. Ja np. "9" nie uwzględniam, to od razu mam Eto'o, Suarez, Ronaldo.
0
@Destroyer_of_Worlds 9 imo Eto'o
0
@MesQueUnClub96 jak pisałem - dla każdego to sprawa absolutnie indywidualna, która zależy chociażby np. od kiedy ogląda Barcelonę, bo co do zasady najbardziej przywiązujemy się do tego naszego "pierwszego pokolenia" piłkarzy danego klubu.
0
@Destroyer_of_Worlds 17 - Pedro, 15 - Paulinho
0
@Antimadridista_WR w sumie z Pedro masz rację, natomiast nr. Paulinho jakoś mi w pamięć nie zapadł ;)