- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
2
W okręgu 24 (podlaskim) niby jest aż 14 mandatów do obsadzenia ale nie wiem jakie poparcie ma tam Konfederacja (poprzednio wszedł tylko Winnicki). A fajnie byłoby gdyby "szef Pana Areczka" wszedł do sejmu. Ma miejsce 5 ale może być ciężko
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26
1
@Kgorecki2500 A on przypadkiem nie startował ostatnio z pisu?
1
@Rastafarnianin Tak ale do samorządowych. A te wybory to się swoimi prawami rządzą. Ogólnie to chyba należy do Porozumienia.
0
@Kgorecki2500 miejsce na liście jest tylko po to, ze ludzie nie wiedza nawet na kogo głosują i dają głos na partie czyli najczęściej pierwszemu na liście. Jeśli jest tam tak znamy to nawet mając 5 miejsce może wejść
1
@Kgorecki2500 Areczek może wejść. Tam chyba na 2 mandaty może liczyć Konfa, bo jest bliska drugiego wyniku. Koło 8-9 zgarnia PiS, 2-3 KO, 1-2 Konfa, 1 TD, 1 Lewica. Coś takiego chyba.