- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
4
Jak powiedział pewnien podróżnik z Kapitana Bomby"z jazdą na gape jest jak z jazdą bez gumy, taniej ale niebezpieczniej"
Coś w tym jest...ja chyba bym nie potrafił jeździć "gapę", nie chodzi tylko o sam fakt uczciwości, ale to że trzeba patrzeć co przystanek, czy "kanary" nie wsiadają ^^
3
@tomek8756 Ja raz jeździłem (nieświadomie ale jednak), dostałem mandat i od tego momentu pilnuję czy mam bilet odnowiony xD
2
@Kgorecki2500 I słusznie, że tak robisz :)
W sumie też nie zdarzyło mi się umyślnie jechać na gapę, raz zapomniałem wziąć biletu z domu, ale w porę zdołałem po niego wrócić:)
4
@tomek8756 Szczerze? jak chodziłem do liceum to rzadko kiedy miałem bilet. Akurat mnie wtedy obchodziły takie rzeczy jak uczciwość społeczna i słuszna postawa obywatelska ;D
3
@tomek8756 serio kupujecie bilety jak macie do przejechania 2/3 przystanki? XD
3
@BulaKG Kanara na pewno będzie obchodzić, że chciałeś przejechać tylko 2-3 przystanki xd
3
@tomek8756 240 zł. poszło do budżetu xD
@BulaKG Lepiej wydać te 3 zł niż zapłacić 243 zł. kary
7
@BulaKG
2 przystanki, to się nie opłaca jechać autobusem leniuszku
2
@tomek8756 tym bardziej że taka jazda na gape może być bardzo kosztowna. W Katowicach mandat do 550złotych jak się nie myle,opłacony na miejscu lub do 2 tygodni oczywiście mniej coś koło 200 złotych z hakiem
2
@Kgorecki2500 Wspomogłeś Wrocław xd
Ale na serio, to masz rację, lepiej wydać te 3 zł i podróżować ze spokojem niż później płacić karę za brak biletu lub nerwowo rozglądać się czy nie ma kontrolerów biletów:)
1
@Barca1992 To wysokie kary macie brak biletu, ale może zniechęca do jazdy bez biletu. To chyba lepiej kupić bilet 3 miesięczny i tak pewnie taniej wyjdzie:)
t
0
@BulaKG A ty co, pewnie xboxy chowasz w odkurzaczach, co?
1
@Rust_Cohle Jak do kołchozu na 6 rano lecisz i masz te 3 przystanki zrobić to jednak tramwaj potrafi zaoszczędzić czasu, zwłaszcza o tak okrutnej godzinie
@Khajio mefedron po skrzynkach pocztowych