La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

konto usunięte

0

Barca szuka pivota do ściągnięcia w styczniu. Nie chodzi o zastąpienie Romeu tylko o możliwość rotacji. Guido, Palhinha, Jorginho i Florentino Luis na liście.

2

@Emhyr ten sam Palhinha, za którego Bayern dawał/chce dać w zimie około 50-60 baniek?:D

2

@Emhyr Palhinha to koszt ok 50+ mln €. Jedynie Guido/Jorginho byliby możliwi w małych pieniądzach.

konto usunięte

1

@escarabajo Tak ten sam. Nie wiem co myślał sobie Fernando Polo pisząc to nazwisko :D

konto usunięte

1

@blakkudium Ja bym się zakręcił wokół Florentino. 24 lata przynajmniej jakiś młody a nie kolejny wiekowy gość

0

@Emhyr Florentino to nawet ciekawa opcja i profilem bardziej pasuje w przeciwieństwie do takiego Guido czy Palhinhy, ale uważam ze finansowo będzie poza zasięgiem. Kontrakt długi, a wiadomo jakie interesy robi Benfica.

0

@Emhyr Pytanie, ile Benfica sobie zaśpiewa za niego. W to lato była mowa o ok 30 mln €.

konto usunięte

0

@ViscaelBarca2007 @blakkudium Deco może pomóc

0

@Emhyr Ciężko powiedzieć. Może Xavi wymyśli jakiś patent z Christensenem, jako DP (luźna myśl), bo rynek 6'tek nie jest też zbyt bogaty.

0

@blakkudium za mało mamy stoperów na taki manewr teraz nie mówiąc, że 3/4 naszych śo jest podatna na urazy. Już prędzej ze słabszymi rywalami zagra tam De Jong czy Gundo żeby trochę odciążyć Romeu.

1

@ViscaelBarca2007 Wiadomo. Bardziej chodziło mi o to, że łatwiej ściągnąć środkowego obrońcę, niż def pomocnika (dość ubogi rynek), stąd ta luźna myśl próby Andreasa, jako pivota.

1

@blakkudium zdecydowanie i ja się zgadzam, ale niekoniecznie w tym momencie kiedy mamy tylko 4 stoperów w pierwszej drużynie. Szkoda, że nie testowaliśmy tego jak były idealne warunki czyli pod koniec zeszłego sezonu i w trakcie okresu przygotowawczego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?