- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1634 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1634 Culés
0
2
@Emhyr ten sam Palhinha, za którego Bayern dawał/chce dać w zimie około 50-60 baniek?:D
2
@Emhyr Palhinha to koszt ok 50+ mln €. Jedynie Guido/Jorginho byliby możliwi w małych pieniądzach.
1
@escarabajo Tak ten sam. Nie wiem co myślał sobie Fernando Polo pisząc to nazwisko :D
1
@blakkudium Ja bym się zakręcił wokół Florentino. 24 lata przynajmniej jakiś młody a nie kolejny wiekowy gość
0
@Emhyr Florentino to nawet ciekawa opcja i profilem bardziej pasuje w przeciwieństwie do takiego Guido czy Palhinhy, ale uważam ze finansowo będzie poza zasięgiem. Kontrakt długi, a wiadomo jakie interesy robi Benfica.
0
@Emhyr Pytanie, ile Benfica sobie zaśpiewa za niego. W to lato była mowa o ok 30 mln €.
0
@ViscaelBarca2007 @blakkudium Deco może pomóc
0
@Emhyr Ciężko powiedzieć. Może Xavi wymyśli jakiś patent z Christensenem, jako DP (luźna myśl), bo rynek 6'tek nie jest też zbyt bogaty.
0
@blakkudium za mało mamy stoperów na taki manewr teraz nie mówiąc, że 3/4 naszych śo jest podatna na urazy. Już prędzej ze słabszymi rywalami zagra tam De Jong czy Gundo żeby trochę odciążyć Romeu.
1
@ViscaelBarca2007 Wiadomo. Bardziej chodziło mi o to, że łatwiej ściągnąć środkowego obrońcę, niż def pomocnika (dość ubogi rynek), stąd ta luźna myśl próby Andreasa, jako pivota.
1
@blakkudium zdecydowanie i ja się zgadzam, ale niekoniecznie w tym momencie kiedy mamy tylko 4 stoperów w pierwszej drużynie. Szkoda, że nie testowaliśmy tego jak były idealne warunki czyli pod koniec zeszłego sezonu i w trakcie okresu przygotowawczego.