- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1941 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1941 Culés
8
Konfederaci sami pchają się w gips ;pp
https://x.com/radekbkoba/status/1699440846855077914
3
@Aragorn33 "...stosowanie przemocy wobec dzieci w postaci klapsów..."
klaps ≠ przemoc. Przynajmniej zazwyczaj nie, bo są wyjątki.
7
@KamQiX klaps to przemoc i jak ktoś popiera klapsy to popiera bicie dzieci. Teraz Konfa sama się wystawiła na strzały jak kiedyś ONR, który dostał sądowe potwierdzenie, że można ich nazywać faszystami.
0
@KamQiX Zazwyczaj nie, ale sam fakt posuwania sie do dawania klapsa dziecku swiadczy o niekompetencji rodzica.
2
@JimMorrisonFCB Może tak, tego nie oceniam. Nie mam dzieci, więc nie muszę się na tym znać.
Myślę jednak, że niekompetencja "przykrywana" klapsami w skrajnych przypadkach jest lepsza, niż pozwalanie na wszystko i dawanie sobie wejść na głowę. Bo takie dziecko wychowane w taki sposób, że krzykami, płaczem dopina swego, bo rodzice mu ustępują, będzie miało później trudno w życiu...
0
@KamQiX Ale mozna dziecko wychowywac nie dajac sobie wejsc na glowe i nie pozwalajac na wszystko bez dawania klapsow tylko to wymaga troche wysilku ze strony rodzicow zeby poznac swoje dziecko i dodatkowo poczytac o roznych sposobach niewymagajacych kar cielesnych.
Ja w taki sposob wychowuje swoje dzieci, ktore nie naleza do najgrzeczniejszych (delikatnie mowiac) i przynosi to swietne rezultaty.
Ale, tak jak mowie: wychowywanie dziecka to cos wiecej niz rzucenie smartfona i wlaczenie bajki albo posadzenie przed TV.
2
@JimMorrisonFCB Tak, ja właśnie o tym napisałem. Może być niekompetencja taka że posiłkujesz się klapsami. Może niekompetencja polegać na tym, że pozwalasz dziecku na wszystko. A jest też trzecia opcja, czyli po prostu bycie kompetentnym rodzicem i radzenie sobie bez klapsów.