La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1941 Culés

1

Świderski, Lewandowski
Grosicki, Zieliński, Slisz, Wszołek
Kędziora, Kiwior, Glik, Cash
Szczęsny

Taki skład i mamy szansę na wygraną z Albanią. Żadnych Bereszyńskich, Betoniarków, Skórasi czy Kamińskich co walą po trybunach...

0

@HighestInTheRoom Od razu podpowiem Tobie,Glik nie wystąpi w tym meczu.Szukaj kogoś innego.

0

0

@FcPortoFan1999 Każdy byle nie elektryk betoniarek

1

@HighestInTheRoom na to są zerowe szanse

3

@HighestInTheRoom Przecież Grosicki po 30 minutach się będzie pod respirator nadawał. Niepowolany Glik?

2

@HighestInTheRoom Stary tu składy nic nie dadza jeśli na boisku nie będzie walki, zaangażowania i poświęcenia. Tu na chwilę obecna to jest jedno wielkie kopanie się po czole.

0

@HighestInTheRoom Z Albanią,to Oni już grają taki pierwowzór tego co będzie na Euro 24,czyli mecze na gardle.Jeśli zawiodą,to niech nie zdziwią się że na żaden wielki turniej nie pojadą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?