- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
0
14 września FIFA przedstawi nominowanych do swoich nagród The Best 2023.
Okres oceny dla nagrody Best Men's Player jest rekordowo krótki - tj od 19 grudnia 2022 do 20 sierpnia 2023.
Poprzednim zwycięzcą plebiscytu był Lionel Messi.
0
@mekston
Jak od 19 grudnia to pewnie Haaland wygra, skoro mundialu nie bierze się pod uwagę.
0
@bartas97 tak, tutaj Haaland powinien to wziąć. Natomiast ciekawe będzie zestawienie top3.
Czy np. nie będzie trójki z Manchesteru City - Haaland, Rodri, De Bruyne?
0
@bartas97 swoją drogą, to Benzema stracił przez to, że FIFA dała nagrodę za 2022 z uwzględnieniem mistrzostw świata, ale za to Haaland dzięki temu zyska nagrodę.
0
@mekston
Tak myśląc na szybko nawet nikt nie przychodzi mi do głowy, który poziomem zbliżyłby się do Haalanda. Być może właśnie City zbierze całą trójkę, bo jednak coś tam wygrali :P
0
@mekston Benzema najbardziej zyskał na mundialu w zimę. Jakby Mundial się odbył w 2022 w lecie to Benzema by nawet Złotej Piłki nie powąchał.
0
@Kubsoleon nie wiemy w sumie jakby się mundial w lecie rozstrzygnął. Może Benz by na nim grał?
Ale jakby nawet Francja wygrała, to zapewne i tak wówczas Mbappe by wygrał / choć to pewnie zależy od turnieju, bo Benz miałby wówczas LM, Ligę, króla strzelców w lm, w lidze, i pytanie właśnie o indywidualny wynik.
0
@mekston Mówimy o sytuacji gdy Argentyna wygrywa mundial. Ja wiem, że takie co by było gdyby nie ma sensu, ale Benzema na pewno zyskał na tym, że mundial był na zimę, zaś stracił na tym Haaland bo pewnie teraz on by był faworytem do Złotej Piłki 2023.
0
@Kubsoleon co do ZP to tak - tutaj Benzema zyskał (sprawa była jasna w takiej sytuacji dla niego), a Haaland stracił, a co do FIFA Best to odwrotnie.