La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

0

Tomasz Smokowski
"Jest 30 sekunda meczu a Fernando Santos już robi te swoje miny. 30 sekunda meczu! Dla mnie ta kadra ma wizerunek zmęczonego Santosa

14

@VegetaPolska I tak długo wytrzymał

1

@VegetaPolska spodziewałem się takiej niemrawej gry tej kadry, Santos z Portugalia z takim składem potrafił grac takie padliny więc jakoś mnie to nie dziwi ten styl

3

@Pawci023x ale miał też mecze bardzo ładne. To nie tak że gość jest nieudacznikiem. Wierzę w niego, dałbym mu czas. Niech zrobi swoją kadrę i niech im palnie w łeb bo ktoś musi takiemu Kamińskiemu, Szymańskiemu powiedzieć żeby się nie bali wchodzic w drybling etc.

1

@VegetaPolska nooo jak wszedł Szymański to się trochę rozruszali w sumie, no tak ale to też nie jest trener który chce grać piękna piłkę jak Guardiola tylko bardziej denesywny styl preferuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?