La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

2

Swoją drogą, te nowe zasady z doliczonym czasem to idiotyczny pomysł.
4:0, pełna dominacja, a sędzia dolicza 6 minut w pierwszej połowie.

6

@ToWinaSedziego a od kiedy to sędzia patrzy na wynik jak ma doliczać?

1

@matirix20 do 2 połowy czasem nie dolicza jak jest po zawodach ale konsultuje to z kapitanami obu druzyn

1

@matirix20 w pierwszej polowie mniej bo to jescze kawał meczu wiec tutaj trzeba byc skrupulatnym.

Natomiast przez lata wielokrotnie patrzyli.

Ogolnie jak my gralismy przez lata i mielismy bardzo wysoki wynik w La Liga to nie raz bylo

+1 minuta, +2 minuty a byl mecz gdzie skonczyl nam przed 90 minuta ;)

2

@matirix20 oglądasz mecz, rozumiesz kontekst wypowiedzi?

konto usunięte

1

@matirix20 Jeśli jedna ekipa miażdży drugą, to sędzia w porozumieniu z kapitanami obu drużyn, może wpłynąć na doliczony czas i nie doliczać go w ogóle, albo doliczyć symboliczną minutkę. Marciniak sam o tym mówił. Co prawda odnosiło się to do 90 minuty, ale zawsze coś

2

@AFA90 no do 1 połowy trzeba skrupulatnie ale wlasnie do 2 polowy sa mecze gdzie nie ma co cisnac nie wiadomo ile czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?