La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

0

Jakim cudem moja dyskusja o Lewym zniknęła? Ciężko mi sobie wyobrazić co mogło naruszyć regulamin. Nikt nikogo nie obrażał, nikt zbanowanych nie oznaczał i nie wiem co jeszcze xD
Normalna, kulturalna dyskusja

0

@ViscaelBarca2007 Pewnie podsunęli pod prowokacje

0

@Encore to nieźle, że nie można mówić o zawodniku w słabej formie, że ma słaba formę haha

konto usunięte

2

@ViscaelBarca2007 też się zdziwiłem... :D więc wrzucam tu swoją odpowiedź, bo tam nie poszła.

@Rewolucja123 wiesz, że gra od 1' różni się od tej, kiedy wchodzisz z ławki na 15-30 minut? I właśnie obawiam się, że Ferran jest takim typem zawodnika, że sprawdzi się bardziej w tej drugiej wersji. I oczywiście, grając mało, może strzelać. Ale to nie znaczy, że jakby miał teraz 270 minut, to by strzelił 6 bramek. Niech pokaże coś jeszcze, a nie po kilku fajnych akcjach robimy z niego wyjściową 9kę. Uwierz, irytuje mnie Lewy, ale to nie Football Manager czy FIFA. Zarządzanie zawodnikiem takim jak Lewy, to ciężka sprawa. I trzeba przymknąć oko na jego słabości, wspierać go mentalnie i liczyć, że jeszcze odbije się od dna. Bo póki co, odkładając na bok statystyki, to szoruje po tym dnie. Ale chyba nam wszystkim zależy na tym, aby jeszcze nam trochę dał radości?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?