- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
22
Francja uważa, że ceny biletów lotniczych w UE są za niskie, bo nie służą ochronie klimatu. Paryż chce więc, żeby Unia Europejska wprowadziła minimalne ceny biletów i zapowiada inicjatywę w tej sprawie. Minister transportu Francji Clement Beaune w opublikowanym wywiadzie dla tygodnika "L'Obs" powiedział, że w Unii Europejskiej powinna zostać wprowadzona "minimalna cena biletów lotniczych", tak by cena lotów odzwierciedlała koszty społeczne i środowiskowe.
via:tvn24.pl
Oczywiście, elita na koszt podatników może latać sobie ile chce...ale podatnikom broń Boże nie wolno korzystać z tanich lotów, bo to szkodzi klimatów...tfu na takich polityków..
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca
7
@tomek8756 Francuziki niech ogarną bajzel w swoim kraju zanim chcą komuś coś nakazywać
4
@tomek8756 Właśnie tego typu inicjatywy mnie wkurzają. Podobnie argumentuje się, że ceny mięsa zbyt niskie.
Zawsze skutek będzie taki sam: bogaci będą prowadzić luksusowe życie z mięsem i samolotami, a reszta będzie zaciskać pasa.
Jak wprowadzamy rozwiązania to takie by w równym stopniu dotyczyły wszystkich, ale nigdy tak nie było.
5
@tomek8756 A walić te wszystkie decyzje unijne. Im szybciej to się rozleci tym lepiej.
0
@Comentateiro zasadniczo taka jest idea pieniadza, by ograniczyć dostęp do usług i towarów.
9
@tomek8756 "walka" w ochronie klimatu jest niczym innym jak kolejnym sposobem wzięcia obywateli za pysk i nic poza tym
2
@Barca1992 no i pieniążki, ekologia generuje pieniążki bogatym. Te dwie rzeczy