- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
7
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
0
@kuz co sadzisz o piecach Kustom?
0
@jacobFCB Nie mogę na telefonie odpisać na pw. Odradzam, paździerz straszny robią, akurat pracuje w sklepie który jest dystrybutorem tego dziadostwa i jest słabo. Zależy czego potrzebujesz to mogę coś polecić, ale nie kustoma.
0
@kuz no właśnie niestety mam Kustoma i chcę go sprzedać albo zamienić na coś innego do domowego grania. A kompletnie już nie jestem w obiegu jeśli chodzi o sprzęt.
0
@jacobFCB Blackstar id:core, wersja 20 watowa wystarczy. Najlepsze wzmacniacze w swojej cenie.
0
@kuz a co można na tym pograć mając Yamahe Pacificę? :P
0
@jacobFCB Wszystko :D
0
@kuz Rammstein będzie brzmiał tak samo ładnie jak AC/DC? :P
0
@kuz Generalnie to mam Kustoma KG212fx. Troche jest za głośny. I brzmieniowo mi śmierdzi coś w nim ;/
0
@jacobFCB Nie dosc ze to locha ważąca pół tony, to tylko czysty kanał ma w miarę fajny. Przester to nieporozumienie w tym wzmaku.
0
@kuz myslisz ze zamiana bez doplaty na to co poleciles bedzie uczciwe?
0
Ja bym szedł w ciemno @jacobFCB
0
@kuz ciezko będzie znalezc kupca na tego Kustoma cos mi sie wydaje
0
@kuz istnieja jakies komisy ze sprzetem gitarowym? XD
Ten Kustom nowy kosztuje 1100 zl srednio.
Szkoda mi go oddac za 400.....
0
@jacobFCB olx, grupy na facebooku, najszybciej i najlepiej z ceną
0
@kuz Kustom leży i leży i póki co cisza ;/
Po Twojej opinii obawiam się, że nie będzie tak łatwo.
0
@jacobFCB Clean ma znośny, ale przester to nieporozumienie + waga w czasach, gdzie idzie się w cyfre i lekkość nie pomagają